Terasos įrengimas – ką svarbu žinoti?

Terasos įrengimas – ką svarbu žinoti?

Terasa – puikus sprendimas! Tačiau prieš pradedant įrengimo darbus naudinga sužinoti, ko išties norite. Ir nors gali pasirodyti, kad savo poreikius išsiaiškinti ne taip jau ir sudėtinga, išsami informacija apie esamas galimybes gali apsaugoti nuo nekokybiško pirkinio ar didelių išlaidų.

Terasos tipas

Pirmiausia nuspręskite, kokio tipo terasą norite įsirengti. Ar reikalinga tik stoginė, o gal norite uždaros terasos? Jei planuojate leisti laiką vasarnamyje tik geru oru, poreikius visiškai išpildys ir stoginė.

Jei pagrindinė priežastis, dėl kurios svarstote apie terasą, yra svajingi vakarai prieangyje nepaisant prasto oro – vertėtų rinktis uždengtą terasą.

Terasos stiklinimas

Stiklas terasos uždengimui puikiai tinka dėl savo ilgalaikiškumo, estetikos bei lengvos priežiūros. Įstiklinta terasa yra sandaresnė, labiau tausojanti energetinius išteklius. Pasirinkus stumdomas konstrukcijas, stiklo terasą nesunkiai galima transformuoti į atvirą terasą.

Jei ieškote pigesnio sprendimo, terasai uždengti taip pat naudojami skaidrūs PVC tentai.

Terasos stogui uždengti naudojami polikarbonatinis pluoštas arba stiklas.

Gana dažnai stiklo alternatyvos pasirenkamos dėl vientisų didelių plotų, tačiau svarbu pažymėti, kad šiuolaikinės technologijos leidžia išgauti ir stiklinius, itin didelius paviršius.

Vienas svarbiausių stiklo terasos pliusų – sprendimo ekonomiškumas. Įstiklinta terasa apsaugo fasadą ir padeda taupyti šilumos energiją.

 

Berėmė ar standartinė terasa?

 

Berėmė terasa:

  • „lengvas“ dizainas, nes nėra vertikalių rėmų.
  • Daugiau natūralios šviesos.
  • Modernus, minimalistinis eksterjeras
  • Galimybė transformuoti erdvę į atvirą terasą
  • Nėra itin sandari, bet užtikrina gerą ventiliaciją

Standartinė terasa:

  • Žemesnė kaina
  • Skirtingų medžiagų pasirinkimai konstrukcijoms
  • Universalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti skirtingo stiliaus pastatuose
  • Tvirtumas ir sandarumas

 

Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra puikus, tvirtas, saugus bei tinka esant permainingiems orams.

Tiek berėmė konstrukcija, tiek standartinė terasa turi galimybę įmontuoti rankenas bei spynas – tai reiškia komfortą ir saugumą jūsų namams!

Terasos priežiūra

Pasirinkus PVC tentu dengtą terasą, pakanka paviršius nuplauti muilo tirpalu, bet reikėtų vengti aštrių valymo priemonių, nes šios gali pažeisti tentą. Taip pat svarbu paminėti, kad šio tipo terasos lengviau paveikiamos aplinkos veiksnių, netinkamai prižiūrimos gali pakeisti savo savybes – tokias, kaip skaidrumas ar spalva.

Stiklo terasos priežiūra išties paprasta – valykite ją taip, kaip visus įprastus stiklinius paviršius. Stiklas yra atsparesnis aplinkos veiksniams, nekeičia savo estetinių ir funkcinių savybių, tad yra ilgalaikis bei patikimas sprendimas.

Stiklo terasos kaina

Terasos kainą lemia keletas faktorių – pirmiausia planuojamas įrengti plotas, reikalingas paruošimas. Žinoma, kiek kainuos terasa nulems ir pasirinkta konstrukcija, bei stiklinimas ar dengimais kitomis medžiagomis. Kokių investicijų pareikalaus jūsų projektas tiksliausiai gali nustatyti specialistas, tad kviečiame susisiekti su mūsų komanda!

Dalintis įrašu:

Daugiau įrašų:

Kodėl verta rinktis stiklo terasą savo namams?

Trumpai atsakyti į šį klausimą galima papunkčiui išdėsčius svarbiausius privalumus: Estetika Ilgaamžiškumas Malonumas Universalumas Turbūt daugelis pripažins, kad viena labiausiai gundančių individualaus namo savybių –