Kodėl verta rinktis stiklo terasą savo namams?

Kodėl verta rinktis stiklo terasą savo namams?

Trumpai atsakyti į šį klausimą galima papunkčiui išdėsčius svarbiausius privalumus:

  • Estetika
  • Ilgaamžiškumas
  • Malonumas
  • Universalumas

Turbūt daugelis pripažins, kad viena labiausiai gundančių individualaus namo savybių – galimybė ilsėtis savo kieme, nuo lietaus pasislėpti prieangyje, o įsirengus terasą, leisti laiką čia visus metus.

Šiandien terasomis džiaugiasi ne tik nuosavų namų savininkai – dažno naujesnio daugiabučio pirmojo aukšto butai taip pat turi įrengtas lauko erdves poilsiui, kartais terasos įrengiamos ir ant stogo. Maksimaliam komfortui užtikrinti, terasos yra stiklinamos.

Estetika

Ginčytis sunku – stiklo sienelėmis dengta terasa yra nepaprastai gražus sprendimas, ypač tinkantis nedidelėms erdvėms, mat optiškai jas padidina. Lyginant su PVC uždangalais, kurie yra taip pat gana populiarūs, stiklas atrodo gerokai prabangiau ir puošia namo eksterjerą. Tai modernus bei minimalistinis sprendimas.

Siekiant apsaugoti privatumą, savo terasai galima pasirinkti tamsintą stiklą, kuris nepersimato iš lauko pusės, bet įleidžia į erdvę pakankamai šviesos.

Pasirinkus stiklo terasą galimi įvairūs dizaino sprendimai, kaip, kad berėmės konstrukcijos ar itin dideli vitrininiai langai. Modernūs mechanizmai užtikrina, kad net nusprendus atverti terasą, ji atrodytų taip pat estetiškai.

Ilgaamžiškumas

Įstiklinta terasa pasižymi tvirtomis konstrukcijomis. Ypač populiaru rinktis aliuminio karkasą, kuris ne tik yra patvarus, bet ir atsparus aplinkos poveikiui, draugiškas gamtai, arba medinę konstrukciją, kuri taip pat vertinama dėl savo patvarumo. Nederėtų nuvertinti ir stiklo kaip medžiagos stiprumo, mat jis sunkiau pažeidžiamas, nei daugelis alternatyvų, o šiuolaikiniai sprendimai leidžia užtikrinti visapusišką naudotojo saugumą.

Stiklo terasas paprasta prižiūrėti, jos nusidėvi gerokai lėčiau nei kitomis medžiagomis dengtos konstrukcijos.

Malonumas

Nepakartojami rytai su kavos puodeliu ir nepamirštami vakarai puikioje draugijoje – terasoje praleistas laikas tobulai tinka prisiminimų kūrimui.

Įstiklintoje terasoje leisti laiką dar maloniau. Čia nebaisios vasaros liūtys ar rudens vėjai, na o prasidėjus lietui galima mėgautis krentančių į stiklą lašų muzika.

Pasirinkus tonuotą stiklą, kaitrią dieną apsisaugosite nuo perdėm ryškių saulės spindulių, o oras terasoje neįkais.

Universalumas

Stiklinę terasą galima pritaikyti pagal individualius poreikius, rinktis skirtingų rūšių stiklą, modeliuoti sienas pagal esamas oro sąlygas. Stiklas puikiai atrodo ir ant aliuminio, ir ant medžio konstrukcijų.

 

Dalintis įrašu:

Daugiau įrašų:

Terasos įrengimas – ką svarbu žinoti?

Terasa – puikus sprendimas! Tačiau prieš pradedant įrengimo darbus naudinga sužinoti, ko išties norite. Ir nors gali pasirodyti, kad savo poreikius išsiaiškinti ne taip jau